Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 06.08.2019, 21:31
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski jeden z najsłabszych na boisku... Niepsuj solidny prawy obrońca i do tego jeszcze młody ja bym odstawił jak pisałem wyżej Sadloka i wprowadzał Grabowskiego kosztem Wojtkowskiego.
Albo masz problemy ze wzrokiem albo kibicujesz innej drużynie.
Sadlok i Wojtkowski byli w trójce najlepszych na boisku.
Obaj ciągle pod grą. Bardzo wysoka skuteczność podań przy bodaj największej ich liczbie. W takiej formie Wojtkowski ma miejsce bez bycia młodzieżowcem. Do tego wielki udział przy bramce.
Grabowski w tych meczach w których grał w pierwszej drużynie był strasznie słaby. Wyróżniał się tylko na tle juniorów.
Niepsuj wczoraj miał za to masę strat. Mniej odbiorów niż Sadlok. Dużo rzadziej uczestniczył w rozegraniu. Koledzy mu nie podawali bo ciągle tracił.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując