|
Wojtkowski dla mnie top 3 tego meczu z Klemenzem i Brozkiem,nalezy zwrócić uwagę,że od kiedy jest w Wiśle to chyba nie miał ani jednego okresu przygotowawczego bez jakiejś kontuzji,teraz w końcu przygotował się w pełni do sezonu.Stolar dał mu sygnał,że na niego liczy i jestem niemal pewien,że jeszcze nie raz zaskoczy pozytywnie w tym sezonie.Chłopak ma papiery na granie,może w końcu dojrzał i zrozumiał,że powinien sie skupić na pracy nad sobą na treningach a nie u fryzjera i na instagramie.Widać,że ma też serducho do gry.
|