Temat
:
[III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
75
06.08.2019, 16:17
Wojtkowski jeden z najsłabszych na boisku... Niepsuj solidny prawy obrońca i do tego jeszcze młody ja bym odstawił jak pisałem wyżej Sadloka i wprowadzał Grabowskiego kosztem Wojtkowskiego.
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ