Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 06.08.2019, 15:07
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
A może Szota będzie tym naszym młodzieżowcem? Może grać jako stoper lub prawy obrońca. Niepsuj to wczoraj tragedia, Janicki też się specjalnie nie wyróżniał.
Tak swoją drogą orientuje się ktoś co by było wczoraj gdyby pod koniec meczu Wojtkowski nie był w stanie wrócić na boisko po tym zderzeniu? Limit zmian wyczerpany a młodzieżowca nie ma na boisku. Walkower?
Możesz grać jednego mniej zamiast młodzieżowca. Nie musisz nikogo za niego wprowadzać. Możesz zacząć mecz bez młodzieżowca nawet.

Wojtkowski wczoraj zagrał na naprawdę wysokim poziomie. Nie ma co kombinować w tym momencie. Nabrał sporo pewności siebie i grał na dużym luzie. Starał się przyśpieszać akcję trudniejszymi podaniami. Jeden z najlepszych zawodników na boisku. Bardzo pozytywne zaskoczenie.

Niepsuj sprawiał wrażenie gościa który się.na bok obrony w ogóle nie nadaje. Zbyt surowy technicznie. Może jako ŚO by się.lepiej sprawdzał.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując