Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 06.08.2019, 15:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wszyscy nasi zawodnicy będą zdrowi, zgrani to uważam że pomoc w składzie: Chuca, Savicevic, Basha, Silva, Kuba będzie najbardziej kreatywna w lidze.
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post

Myślę, że jak wyjdzie pełny skład (Savicevic, Błaszczu, Chuca, Basha) to mamy konkretny skład na tą ligę.
Wybrałem dwa przykłady gimbusiarskiego pisania - jest ich znacznie więcej. OTÓŻ nie będzie tak, wypadną inni i będziecie pisać JAKBY ... Sadlok czy nie wiem ktoś inny był zdrowy itd. NIE! Będą kartki i kontuzje tak jak np teraz Basha pauza na 10 dni i będzie jak jest - rotacja. Już przywykłem do tego, że my stale tak mamy plaga kontuzji lub kartkowicze.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.08.2019 o godz. 18:14.

Odpowiedz cytując