Karherop napisał(a):

|
Jeśli wszyscy nasi zawodnicy będą zdrowi, zgrani to uważam że pomoc w składzie: Chuca, Savicevic, Basha, Silva, Kuba będzie najbardziej kreatywna w lidze.
|
Skawa Wadowice napisał(a):

Myślę, że jak wyjdzie pełny skład (Savicevic, Błaszczu, Chuca, Basha) to mamy konkretny skład na tą ligę.
|
Wybrałem dwa przykłady gimbusiarskiego pisania - jest ich znacznie więcej. OTÓŻ nie będzie tak, wypadną inni i będziecie pisać JAKBY ... Sadlok czy nie wiem ktoś inny był zdrowy itd. NIE! Będą kartki i kontuzje tak jak np teraz Basha pauza na 10 dni i będzie jak jest - rotacja. Już przywykłem do tego, że my stale tak mamy plaga kontuzji lub kartkowicze.