Wasiu napisał(a):

A może Szota będzie tym naszym młodzieżowcem? Może grać jako stoper lub prawy obrońca. Niepsuj to wczoraj tragedia, Janicki też się specjalnie nie wyróżniał.
Tak swoją drogą orientuje się ktoś co by było wczoraj gdyby pod koniec meczu Wojtkowski nie był w stanie wrócić na boisko po tym zderzeniu? Limit zmian wyczerpany a młodzieżowca nie ma na boisku. Walkower?
|
IMO dogranie meczu w 10. Walkower byłby gdybyśmy mieli zmianę i nie wszedłby młodzieżowiec.