Temat
:
[III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
68
06.08.2019, 14:43
Dla mnie jeśli cały przód zdrowy to nie ma miejsca tam dla Wojtkowskiwgo... Wolę poświęcić Sadloka i Grabowskiego wprowadzić do pierwszej 11 zamiast Wojtkowskiwgo
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ