Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 06.08.2019, 13:34
Savicevic to jest niesamowity gosc, co rozruszał nasza ofensywe po wejsciu. Jak to dobrze, ze mamy w zespole takiego pilkarza. Jeszcze Kuba wroci i to powinno dac jeszcze wiekszego kopa. Swietnie przywitał sie z ekstraklasa i z kibicami Chuca. Juz widze jak strzela gola w derbach dajacego zwyciestwo Szkoda niewykorzystanych szans Drzazgi czy to Bałaniuka, w obronie jest poprawa wzgledem poprzedniego sezonu, jak jeszcze skutecznosc bedzie dopisywac to ruszymy z kopyta. Wisła moze byc juz jedynie mocniejsza
Odpowiedz cytując