Drzazga ma po prostu skuteczność na poziomie wczesnego Brożka
za to sam Paweł... całą jego karierę postulowałem przerobić go na playmakera , jak widać na starość wymusiła to motoryka i od razu 3 asysty w kilkanascie minut , brawo
jestem niesamowicie zbudowany wzmocnieniami , nie czytałem cały lipiec forum , omineła mnie cała transferowa gorączka , oglądam mecz, patrze : Silva , Chuca , Mak - KAPITALNE wzmocnienia
+ kilku solidnych polaków , choć jeden wygląda jakby Misiek razem z koroną dostał w pakiecie kontrakt na środku obrony
