Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 06.08.2019, 10:44
Jak dla mnie mega duży plus to niezniszczalny Brożek. Może nie ta prędkość co dawniej, ale zastawianie się oraz dogrywanie - klasa.
Niestety boki w porównaniu do zeszłego sezonu mamy kiepskie, oby Kuba szybko wrócił.
Buchalik szacun, mam nadzieję że nie przydarzy mu się kontuzja i będzie naszym pierwszym bramkarzem.

Fajnie też że mimo poniedziałku, mamy drugą frekwencję po Legii, reszta to już w ogóle zostaje w tyle gdzieś pod Radomiem.

Szczęśliwe zwycięstwo, patrząc w dodatku iż ten spalony numer 1 był taki naciągany, no ale plus dla nas
Ostatnio edytowane przez Arkas : 06.08.2019 o godz. 10:47.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując