grogoriogreg napisał(a):

Gra na dużym ryzyku, nie mogę się doczekać jak nasza formacja ofensywna będzie wyglądać:
Silva Basha Savicević
Kuba Brożek(Napastnik) Chuca
4-5-1 czy 4-3-3, to już bez znaczenia.
|
Nie wydaje mi się żeby kiedyś to nastąpiło. Wojtkowski musi grać ze względu na przepisy.