Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 06.08.2019, 10:03
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Gra na dużym ryzyku, nie mogę się doczekać jak nasza formacja ofensywna będzie wyglądać:

Silva Basha Savicević
Kuba Brożek(Napastnik) Chuca
4-5-1 czy 4-3-3, to już bez znaczenia.
Nie wydaje mi się żeby kiedyś to nastąpiło. Wojtkowski musi grać ze względu na przepisy.
Odpowiedz cytując