Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 06.08.2019, 09:42
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Przy tej pierwszej sytuacji, większość polskich napadziorów by nie potrafiła piłki przyjąć dobrze do przodu i nawet by nie doszli do sytuacji sam na sam...
Tak, zapomniałem dopisać. Krzysiek się bardzo dobrze zachował przy pierwszej sytuacji. Świetnie sobie to przyjął i uderzył bądź co bądź całkiem nieźle - brakło niewiele... Druga sytuacja natomiast to już MUSI być gol, tak jak ze Śląskiem.

Ja natomiast nie oceniam go na podstawie tylko tych 3 kolejek tylko całości odkąd jest u nas. Uważam, że pewnego poziomu nie przeskoczy i jest to grajek co najwyżej na wejście w ostatnich 20 minutach.

Natomiast zdaję sobię sprawę z naszych ograniczeń i nie narzekam, nic nie oczekuję tylko przyjmuję to co jest ciesząc się mocno z każdej wygranej, obojętnie w jakich okolicznościach.
Odpowiedz cytując