Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 06.08.2019, 09:12
Krotko: bez Vukana nie istniejemy. Druzyna z Basha, Vukanem, Kuba, Chuca i zgranym, troche bardziej energicznym Silva, to bedzie kompletnie inny zespol. W tym sezonie widzielismy 240 minut gry Wisly II i 30 minut (prawie) pierwszego zespolu. Wszedl Vukan, chyba w 58 minucie i w 120 sekund zrobil wiecej zagrozenia (zarowno ilosciowo jak i jakosciowo) niz caly zespol razem wziety przez godzine gry.

Na koniec oddajmy glos Zbigniewowi Lachowi: Drzazga sie, ku*wa, skompromitowal tym wystapieniem. Wracaj do tej Puszczy, bo takiego kryminalu jak w tych 2 sytuacjach, to sie tolerowac nie da. Pomine juz straty czy reakcje na nie.
Odpowiedz cytując