nieznajomy napisał(a):

|
Pany mam pytanie. Nie analizuję tak dokładnie gry naszych piłkarzy ale chciałem poznać opinię osób które się na tym lepiej znają. Czy Kamil Wojtkowski nie jest hamulcowym większości naszych akcji? Czy on nie trzyma tej piłki za długo przy nodze i nie ma szans na szybkie akcje. Jak wszedł Vukan to zacząłem się nad zastanawiać. Od razu było widać róznicę, "szybka jazda" do przodu. Pewnie przeciwnik był już zmęczony i tak dalej ale jestem ciekawy waszej opinii. Pozdro
|
Nie. To Wojtkowski zaliczył kluczowe podanie przy golu.
Jego problem przed wejściem zmienników polegał na tym, że nie miał komu podać. Wszyscy wchodzili w linię z obroną Górnika. Obejrzałem sobie powtórkę meczu i nawet komentatorzy to zauważyli.
Wojtkowski to piłkarz do szybkiej gry z klepki.
Podobnie Brożek bardzo zyskał gdy Drzazga i Chuco zaczęli mu wychodzić na pozycję.
Brożek najlepszym piłkarzem meczu, jego podania powinny były dać nam minimum dwie bramki. Dużo widzi i podejmuje decyzje w ułamku sekundy, dzisiaj rzucał piłki jak Szymkowiak.
FraMat - chrzanisz. Zobacz ile luzu i czasu miał Brożek przy swoich podaniach do Drzazgi i Chuco. Oglądałeś mecz?