nieznajomy napisał(a):

|
Pany mam pytanie. Nie analizuję tak dokładnie gry naszych piłkarzy ale chciałem poznać opinię osób które się na tym lepiej znają. Czy Kamil Wojtkowski nie jest hamulcowym większości naszych akcji? Czy on nie trzyma tej piłki za długo przy nodze i nie ma szans na szybkie akcje. Jak wszedł Vukan to zacząłem się nad zastanawiać. Od razu było widać róznicę, "szybka jazda" do przodu. Pewnie przeciwnik był już zmęczony i tak dalej ale jestem ciekawy waszej opinii. Pozdro
|
Na ten moment Wojtkowskiego nie da się porównać do Savicevicia bo to nie ta półka. Dla pocieszenia można dodać, że w naszej lidze na palcach jednej ręki można policzyć tak kreatywnych zawodników jak Vukan (pomijając częste straty wynikające bodaj właśnie z chęci szybkiego podjęcia decyzji).