Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 06.08.2019, 07:53
Co można napisać po takim meczu...
Bramka Chuki przypomniała mi gola Małeckiego z Piastem po serii 7 porażek
Piłka to zabawny sport - najpierw kląłem na Buchalika, za jego zabawę z piłką we własnym polu karnym o potem poszła z tego asysta 4 stopnia do Chuki.

Póki co strasznie męczymy bułę, mam nadzieję - ale póki co tylko nadzieję - że to się rozrusza, bo póki co zęby bolą od patrzenia. Widać, że każdemu zależy i zaangażowanie jest na 100% ale po prostu nie wychodzi. Jak teraz wypadną Basha i Wojtkowski to znowu zacznie się łatanie...

Szacun dla każdego, kto kupił bilet na ten mecz, bo jak na termin i grę to frekwencja naprawdę bardzo dobra.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując