|
Rozumiem rzucić plastikowym kubkiem po piwie, kiełbasą itp ale żeby szklaną butelką?
Klemenz co chłop robi w obroni i czyści dośrodkowania..szacun.
Brożek jest pokrzywdzony. Chłop się marnuje w Wiśle. Jest młody zdolny a nikt go nie chce od nas wziąć. Na takich juniorach się zarabia.
Myślę, że jak wyjdzie pełny skład (Savicevic, Błaszczu, Chuca, Basha) to mamy konkretny skład na tą ligę.
Moim zdaniem z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. Narazie tylko jedna połowa. Dominacja Lechie w 2 połowie, dominacja górnika w 2 połowie. Górnik słynie z tego, że gra z kontry a my z tego, że się otwieramy wiec musieli mieć coś z tego. Ale i tak mieliśmy w 2 połowie dużo sytuacji i to cieszy.
Brawo Chuca
|