Paweł Brożek miał w tym meczu 3 kluczowe podania. 2 razy podał do Drzazgi - ale ten 2 razy spudłował sam na sam, a raz podał do Chuco i dzieki temu wygraliśmy. Ma swoje lata, ale wciąż daje sporo zespołowi.
Cieszy zwycięstwo i gol naszego nowego nabytku. I znowu na "0" z tyłu. Oby tak dalej
