|
Man of the match - zdecydowanie Paweł Brożek. Posłał 3 GENIALNE piłki w II połowie, ale niestety mamy w składzie tak tragicznego(zwłaszcza pod względem technicznym) kopacza, jak Drzazga. Jak ten facet mógł spier... takie patelnie to nawet pan Bóg nie wie. Zabrał Pawłowi 2 asysty :((czyli powinien mieć 3 w tym spotkaniu). Brożek - 8, Drzazga - 1(!). Cieszą 3 punkty i gra do końca.
|