Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 05.08.2019, 22:44
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
1. Czekam na mecz pod kontrola Wisły.
2. Naszym piłkarzom piłka strasznie odskakuje, są zauważalne problemy z przyjęciem piłki, sporo niedokładności, złych decyzji, które skutkowały dziś groźnymi kontrami. Niektóre straty (np. Drzazga, Sadlok, Silva) to kryminał.
3. Na szczęście kontry wykańczała polska drużyna ekstraklasowa, bo w przeciwnym wypadku bylibyśmy w czarnej (d)upie
3. Módlmy się,żeby uraz Bashy nie był poważny. Bez niego i Savicievica będzie ciężko. Nie ma zastępców w środku pola.
4. Brożek ma super zastawkę i została mu boiskowa inteligencja.
5. Stoperzy nie potrafią wyprowadzać piłki po ziemi.
6. Gra do przodu zaczęła się po wejściu Vukana. Jedyny poukładany, kreatywny piłkarz w środku pola w naszej kadrze. Bardziej potrzebujemy ogarniętego zmiennika dla niego niż napastnika. Z graczami pokroju Vukana nasi napastnicy będą trafiać. Nawet Krzysiu Drzazga, któremu życzę przełamania. Swoją drogą... póki co fizycznie i piłkarsko cień piłkarza.
7. Chuca > Silva. Widać na pierwszy rzut oka.
8. Bury będzie mieć ciężko, żeby wskoczyć do składu przy tak wybieganym Niepsuju.
9. Widać u Maka przerwę w poważnym graniu w piłkę.
10. Jaki młodzieżowiec jest gotów zagrać w podstawowym składzie, jeśli kontuzja Wojtkowskiego okaże się być poważna?
Zgadzam się, że Vukan dużo rozruszał. Myślę też, że robotę zrobił nam drugi napastnik przed Brożka. Zwróćcie uwagę, że Brożek sam sobie nic nie stwarzał, a robił robotę innym. Więc jeśli ma grać Paweł to najlepiej jako cofnięty napastnik.

Z kolei Janicki był fatalny. Wóz z węglem, wiecznie spóźniony. Po meczu powinien postawić kolację Jimenezowi, za to że ten niekryty z 6 metrów kopnął w trybuny. Jedynym plusem Rafała jest fakt, że Klemenz jest wiecznie pod grą i się wyrabia. W końcu robi za dwóch.
Odpowiedz cytując