Adenalix napisał(a):

1. Czekam na mecz pod kontrola Wisły.
2. Naszym piłkarzom piłka strasznie odskakuje, są zauważalne problemy z przyjęciem piłki, sporo niedokładności, złych decyzji, które skutkowały dziś groźnymi kontrami. Niektóre straty (np. Drzazga, Sadlok, Silva) to kryminał.
3. Na szczęście kontry wykańczała polska drużyna ekstraklasowa, bo w przeciwnym wypadku bylibyśmy w czarnej (d)upie
3. Módlmy się,żeby uraz Bashy nie był poważny. Bez niego i Savicievica będzie ciężko. Nie ma zastępców w środku pola.
4. Brożek ma super zastawkę i została mu boiskowa inteligencja.
5. Stoperzy nie potrafią wyprowadzać piłki po ziemi.
6. Gra do przodu zaczęła się po wejściu Vukana. Jedyny poukładany, kreatywny piłkarz w środku pola w naszej kadrze. Bardziej potrzebujemy ogarniętego zmiennika dla niego niż napastnika. Z graczami pokroju Vukana nasi napastnicy będą trafiać. Nawet Krzysiu Drzazga, któremu życzę przełamania. Swoją drogą... póki co fizycznie i piłkarsko cień piłkarza.
7. Chuca > Silva. Widać na pierwszy rzut oka.
8. Bury będzie mieć ciężko, żeby wskoczyć do składu przy tak wybieganym Niepsuju.
9. Widać u Maka przerwę w poważnym graniu w piłkę.
10. Jaki młodzieżowiec jest gotów zagrać w podstawowym składzie, jeśli kontuzja Wojtkowskiego okaże się być poważna?
|
Zgadzam się, że Vukan dużo rozruszał. Myślę też, że robotę zrobił nam drugi napastnik przed Brożka. Zwróćcie uwagę, że Brożek sam sobie nic nie stwarzał, a robił robotę innym. Więc jeśli ma grać Paweł to najlepiej jako cofnięty napastnik.
Z kolei Janicki był fatalny. Wóz z węglem, wiecznie spóźniony. Po meczu powinien postawić kolację Jimenezowi, za to że ten niekryty z 6 metrów kopnął w trybuny. Jedynym plusem Rafała jest fakt, że Klemenz jest wiecznie pod grą i się wyrabia. W końcu robi za dwóch.