Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 05.08.2019, 22:44
@Adenalix
1. To jeszcze chwilkę niestety przyjdzie poczekać, ale jak wróci Kuba, a Basha nie będzie pauzował, to jest na to szansa.
2. To się nazywa technika użytkowa - i jeśli piłkarz ma ją na odpowiednim poziomie, to albo jest dla nas za drogi, albo długo u nas nie pogra. I potem trzeba łatać tym, co zostaje.
3. Święte słowa.
4. Ma jeszcze kilka innych zalet
5. Tu się nie zgodzę - kilka piłek w wykonaniu Klemenza było naprawdę fajnych. Szczególnie zapadła mi w pamięci sytuacja, kiedy prawie z połowy boiska uruchomił Niepsuja, ale ten koncertowo... zepsuł...
6. Środek pola z Bashą, Vukanem i może jeszcze kimś (bo chyba dalej będzie rzeźbienie 4-3-3) - nawet niech to będą Silva albo Wojtkowski - to wbrew pozorom jeden z najmocniejszych środków w lidze. Krzyśkowi przyda się parę tygodniu zostawania po treningach z którymś z naszych bramkarzy i cierpliwe ćwiczenia.
7. Tak, ale z obu będzie pożytek.
8. Mocno wątpię - poza wybieganiem Niepsuj na razie niczym nie zachwyca.
9. Oj widać, widać...
10. Oto jest pytanie: Ja bym widział Szotę zamiast Janickiego, bo Grabowski zamiast Sadloka.... hmmm...


Drugiej trójki nie chce mi się ruszać, bo nie
Powód: Żeby spójnie wyglądało
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 05.08.2019 o godz. 22:46.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując