Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.08.2019, 22:27
1. Czekam na mecz pod kontrola Wisły.
2. Naszym piłkarzom piłka strasznie odskakuje, są zauważalne problemy z przyjęciem piłki, sporo niedokładności, złych decyzji, które skutkowały dziś groźnymi kontrami. Niektóre straty (np. Drzazga, Sadlok, Silva) to kryminał.
3. Na szczęście kontry wykańczała polska drużyna ekstraklasowa, bo w przeciwnym wypadku bylibyśmy w czarnej (d)upie
4. Brożek ma super zastawkę i została mu boiskowa inteligencja.
5. Stoperzy nie potrafią wyprowadzać piłki po ziemi.
6. Gra do przodu zaczęła się po wejściu Vukana. Jedyny poukładany, kreatywny piłkarz w środku pola w naszej kadrze. Bardziej potrzebujemy ogarniętego zmiennika dla niego niż napastnika. Z graczami pokroju Vukana nasi napastnicy będą trafiać. Nawet Krzysiu Drzazga, któremu życzę przełamania. Swoją drogą... póki co fizycznie i piłkarsko cień piłkarza.
7. Chuca > Silva. Widać na pierwszy rzut oka.
8. Bury będzie mieć ciężko, żeby wskoczyć do składu przy tak wybieganym Niepsuju.
9. Widać u Maka przerwę w poważnym graniu w piłkę.
10. Jaki młodzieżowiec jest gotów zagrać w podstawowym składzie, jeśli kontuzja Wojtkowskiego okaże się być poważna?
11. Módlmy się,żeby uraz Bashy nie był poważny. Bez niego i Savicievica będzie ciężko. Nie ma zastępców w środku pola.
Powód: Bo się j.ebnąłem w numeracji
Ostatnio edytowane przez Adenalix : 05.08.2019 o godz. 22:52.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując