|
Oby kara była łagodna, myślę że może w końcu Ekstraklasa pójdzie po rozum do głowy, bo jako jedyni w tej śmiesznej lidze ratujemy z trybun wizerunek ligi...
Nikt nie zamknie trybuny, w obliczu tego że stadiony świeca pustkami.
Klub ma monitoring, niech w końcu zrobi z niego użytek.
|