Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 05.08.2019, 22:08
Oby kara była łagodna, myślę że może w końcu Ekstraklasa pójdzie po rozum do głowy, bo jako jedyni w tej śmiesznej lidze ratujemy z trybun wizerunek ligi...
Nikt nie zamknie trybuny, w obliczu tego że stadiony świeca pustkami.

Klub ma monitoring, niech w końcu zrobi z niego użytek.
Odpowiedz cytując