Temat
:
[III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
32
05.08.2019, 20:37
1 połowa tragiczna. Po przerwie , przy lepszym naszym dopingu , troche ruszyło, choć teraz widać ,że nasza ofensywa bedzie sie opierać na Błaszczykowskim. Obecnie nie mamy nawet pół-napastnika w przodzie.Brawa dla Czukaczu
uratował nam tyłki.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82