Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.08.2019, 20:37
1 połowa tragiczna. Po przerwie , przy lepszym naszym dopingu , troche ruszyło, choć teraz widać ,że nasza ofensywa bedzie sie opierać na Błaszczykowskim. Obecnie nie mamy nawet pół-napastnika w przodzie.Brawa dla Czukaczu uratował nam tyłki.
Odpowiedz cytując