|
Mecz powinien się skończyć wynikiem 3-2, i pewnie by się tak skończył, gdyby Stolarczyk nie postawił tak mocno na poprawę gry w obronie. Klemenz, Niepsuj, Sadlok co raz lepiej.
Wygraliśmy, więc wyszło na jego.
Jeśli wszyscy nasi zawodnicy będą zdrowi, zgrani to uważam że pomoc w składzie: Chuca, Savicevic, Basha, Silva, Kuba będzie najbardziej kreatywna w lidze. Do tego Wojtkowski który wyrasta z juniora i wiecznie młody talent Brożek.
|