Drzazga musi poćwiczyć nad wykończeniem bo to była masakra. Chuca i Vukan bardzo dobre wejścia, da się? Da. O dziwo Klemenz wyrasta nam na solidnego obrońcę

Co do samej gry to oczy krwawiły, ale mam nadzieję, że wraz z powrotem kuby, vukana i wejściem chuci w zespół będzie tylko jeden. Czekamy na napadziora i info o Bashy.
ps. Brożek długa młodość
