|
Senior Member
Offline
|
#25

05.08.2019, 15:04
|
Toeju napisał(a): 
|
Nie został zgłoszony do rozgrywek ligowych, więc nie.
|
hmmm....
Cytat:
|
Oczywiście sporo pozytywnej nadziei wlało w serca kibiców sprowadzenie z Hiszpanii pod Wawel Víctora Moyę Martíneza, czyli mówiąc krótko - Chuki, ale trener Stolarczyk dobitnie dał do zrozumienia, że z "marszu" zawodnik ten miejsca w składzie nie otrzyma. Tak stało się wprawdzie z naszym innym nowym zawodnikiem, a mianowicie z Jeanem Carlosem, ale w tym przypadku Stolarczyk zamierza wprowadzać Hiszpana do zespołu stopniowo. Na jego debiut można jednak dziś liczyć i dla części kibiców może to być mały magnes, aby stawić się na Reymonta.
|
To jak to jest w końcu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|