|
Osobiście jestem za tym aby wygrała Wisła ale mam złe przeczucia, że wygra Górnik lub będzie remis.
Co do samego sezonu niestety również bardzo sceptycznie jestem nastawiony i jakoś realny cel widzę pierwszą 8.
Obym na koniec był zaskoczony pozytywnie i to nie jest sianie paniki, tylko bardziej zawiedzenie poprzednimi sezonami.
|