Adrio napisał(a):

|
Chyba nie było info. Na tłiterze Wisłocki napisał że rozważali kupno Daniego Ramireza po rekomendacji Dawida Błaszczykowskiego ale wybrali wtedy Savicevicia bo na więcej nie było stać.
|
I jeden i drugi w formie robią różnicę na boiskach ekstraklasy.
Cygan82 napisał(a):

|
Dla mnie optymalne ustawienie pomocy i ataku przy systemie 4-3-3 to Savicevicz Basha Kuba Chucu Silva Boguski ,a obrona niech się zgrywa
|
Młodzieżowiec?