Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85471
Stary 05.08.2019, 08:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Na razie strasilismy 1 gola w 2 meczach. W zeszłym sezonie mielismy jedna z najsłabszych linii defensywnych. Chyba tylko kilka zespołów stracio więcej goli. (dokladnie tylko Miedź i Zagłebie Sosnowiec straciły wiecej goli). Więc nie wiem o czym piszesz.

Zobaczymy w kolejnych meczach jak dużo tych bramek bedziemy tracić. Ale na dziś problemem jest atak a nie obrona.
Oczywiscie. co wiecej ten jeden stracny gol to perfekcyjny strzal z dystansu - kazda obrona by to puscila.

Do tego SLask czy Lechia stworzyli sobie mniej sytuacji w tych obu meczach lacznie, niz niejeden slabszy przeciwnik mial z nami w jednej polowce w poprzedniej rundzie.

Mam nadzieje, ze ta tendencja zostanie dzisiaj utrzymana.
Odpowiedz cytując