LucjuszWielki napisał(a):

|
Może i była jak cała nasza liga, ale lepsza 2x od tego co obecnie mamy.
|
W czym są lepsi? Przecież nasze boki obrony to był dramat, każdy szybszy zawodnik z minimum techniki miał u nas autostradę do bramki. Jak na razie w obu meczach wyglądało to o niebo lepiej defensywnie.
O ile jeszcze Pietrzak dawał sporo w ofensywie (ale w defensywie trochę niedomagał), to reszta była zwyczajnie słaba.
Nie przegraliśmy ze Śląskiem przez boki obrony, ani nie zremisowaliśmy przez nie z Lechią. To ofensywa u nas leży, a konkretnie to skuteczność, bo sytuacje tworzymy.
Ja bym nawet zrozumiał żal po Ondrasku czy Kolarze, ale po bocznych obrońcach to w ogóle. Zwłaszcza że Niepsuj oba mecze moim zdaniem zagrał na czwórkę, dużo pracował w ofensywie i dobrze bronił.