LucjuszWielki napisał(a):

|
Ja też nie wiem o czym piszesz. Kto stał na bramce to raz, a dwa broni CAŁY ZESPÓŁ, a nie tylko dwóch bocznych - Twój post miałby sens, jeśli większość goli była stracona przez ewidentne-indywidualne błędy piłkarzy, których wymieniłem.
|
A co ten Niepsuj i Sadlok na dzisiaj zepsuli, żeby wzdychać nocami do Palcicia czy Pietrzaka?