Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85469
Stary 04.08.2019, 21:59
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ja też nie wiem o czym piszesz. Kto stał na bramce to raz, a dwa broni CAŁY ZESPÓŁ, a nie tylko dwóch bocznych - Twój post miałby sens, jeśli większość goli była stracona przez ewidentne-indywidualne błędy piłkarzy, których wymieniłem.
A co ten Niepsuj i Sadlok na dzisiaj zepsuli, żeby wzdychać nocami do Palcicia czy Pietrzaka?
Odpowiedz cytując