Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85467
Stary 04.08.2019, 19:23
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Bardzo słabo wyglądają te boki obrony... Pietrzaku, Palcicu wróć! O Bartkowskim nawet nie wspomne.
Przecież co jak co, ale boki obrony to chyba nasze najlepiej obsadzone pozycje. Na prawej masz naprawdę solidnego Burligę i Niepsuja, który pokazał już niezły potencjał. Poza tym Morys, który zaprezentował się bardzo dobrze we wszystkich sparingach. Na lewej masz Sadloka, Grabowskiego, może też od biedy zagrać Bury. Obyśmy każdą pozycję mieli tak źle obsadzoną.
Odpowiedz cytując