|
A Silva operuje też na lewej stronie?
Stolarczyk wspominał ostatnio że być może nie będzie już wzmocnien na pozycji napastnika, tylko kogoś na inną pozycję do ofensywy.
Może to być też znakiem, że zamierzamy grać trochę jak mistrzowska Hiszpania kilka lat temu bez napastnika, a z trzema ofensywnymi pomocnikami. Natomiast skrzydłowi będą mieli zupełnie inne rolę niż w potocznym rozumieniu.
|