Karherop napisał(a):

Jestem bardzo ciekaw gdzie Stolarczyk widzi docelowo Chuce. Z opisów oraz fragmentów meczów to zawodnik na pozycję Maka i to jego zapewne wygryzie ze składu.
|
Nieporozumienie. To zupełnie inne pozycje. On najczęściej porusza się w okolicach środkowego koła, lekko po lewej stronie, ale to nie jest skrzydłowy jak Mak. Po tym co widziałem w meczach Villarealu B z Barceloną B i Cornelią, to można go określić lewą 8-mką. Maka to może na ławie posadzić Silva po powrocie Kuby.