LucjuszWielki napisał(a):

|
Może i była jak cała nasza liga, ale lepsza 2x od tego co obecnie mamy.
|
Na razie strasilismy 1 gola w 2 meczach. W zeszłym sezonie mielismy jedna z najsłabszych linii defensywnych. Chyba tylko kilka zespołów stracio więcej goli. (dokladnie tylko Miedź i Zagłebie Sosnowiec straciły wiecej goli). Więc nie wiem o czym piszesz.
Zobaczymy w kolejnych meczach jak dużo tych bramek bedziemy tracić. Ale na dziś problemem jest atak a nie obrona.