|
Wedlug mnie wyjdziemy składem, Buchalik, Sadlok, Klemens, Janicki, Niepsuj, Basha, Wojtkowski, Boguski, Mak ,Savicevicz, Silva. Ciekawie się zrobi jak Kuba i Chuca będą gotowi do gry,ale to akurat dobrze,bo będzie większa rywalizacja. Co do meczu stawiam 4-1 (Wojtkowski, Mak,Silva )
|