Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85462
Stary 03.08.2019, 08:52
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Z tego co ostatnio wiadomo Stolarczyk chce przejść na trzech srodkowych obrońców
Nasi na razie nie ogarniają 4-3-3, a co dopiero mieliby ogarniać 3-5-2.

Od takich eksperymentów zresztą są okresy przygotowawcze, więc nie wierzę że teraz Stolarczyk będzie próbował grać z 3 stoperami z tyłu.

Jestem bardzo ciekaw gdzie Stolarczyk widzi docelowo Chuce. Z opisów oraz fragmentów meczów to zawodnik na pozycję Maka i to jego zapewne wygryzie ze składu.
Odpowiedz cytując