jendrus napisał(a):

|
Z tego co ostatnio wiadomo Stolarczyk chce przejść na trzech srodkowych obrońców
|
Nasi na razie nie ogarniają 4-3-3, a co dopiero mieliby ogarniać 3-5-2.
Od takich eksperymentów zresztą są okresy przygotowawcze, więc nie wierzę że teraz Stolarczyk będzie próbował grać z 3 stoperami z tyłu.
Jestem bardzo ciekaw gdzie Stolarczyk widzi docelowo Chuce. Z opisów oraz fragmentów meczów to zawodnik na pozycję Maka i to jego zapewne wygryzie ze składu.