|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#13

02.08.2019, 15:48
|
funkykoval napisał(a): 
|
Oni bez porażki my bez zwycięstwa - wychodzi wygrana Wisły. Dla mnie Górnik walczył będzie o utrzymanie, w zeszłym sezonie widać było różnice jaką robił im Żurkowski - bez niego byli zdecydowanie słabsi
|
W sumie ma to sens.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|