Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.08.2019, 13:17
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o panikę
Właśnie przez to że nasza liga jest jaka jest to jak ktoś wpada w passę porażek to ciężko się z niej potem wyrwac
Dajesz przykład sąsiadki ok ale na przeciwnym biegunie masz Sosnowiec
Na wiosnę grali znosnie skład wzmocnili a się z dołu wygramolic nie zdołali
Zdaje sobie sprawę że stan lunktowy po 4 kolejkach niewiele znaczy dla tabeli na koniec
Ale na nerwowa atmosferę czy frekwencję wpływ już mieć może i tylko o to mi chodzilo
Sosnowiec spadł nie przez złą atmosferę, tylko przez parodię w obronie. Ich rekordu straconych bramek chyba nikt już nie przebije...
Dodajmy, że o utrzymanie walczyli do samego końca.

Proponuje żebyśmy my, kibice nie robili nerwowej atmosfery i będzie dobrze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując