WHITE*STAR napisał(a):

To rok temu dla płynności finansowej znaczenie miało 100 tys. zł, a teraz nie mają większe wydatki?
|
jakie większe wydatki, skoro transfery są płącone przez inwestora z zewnatrz?
możesz w koncu napisać jakie to są te wieksze wydatki, tylko bez ogólników.
Rok temu? Rok temu to misiek był na wolności, i nikt nie wyobrażał sobie ze Piast bedzie mistrzem. Po co cofasz sie wstecz skoro dzis jest 2 sierpnia 2019 a nie 2018? Sytuacje rozpatrujemy na dziś, a nie na rok temu.
Jakie większe wydatki?
Aha, to nie koniec transferów, ba , transferów za gótówke (od razu uprzedzę - nie Twoją gotówkę, nawet nie Twoją złotówkę)