|
Już w meczu z Lechią pojawiały się przebłyski coraz lepszej gry, być może na boisku zobaczymy Vukana. Mimo wszystko mam wrażenie, że jeszcze Trybiki Stolarczyka (tak wiem, brzmi to tak samo jak Ogórki Zdzisława, ale cóż...) nie zatrybiły do końca.
Rozum mówi: 1pkt, serce podpowiada, że pierwsze 3 pkt zostaną w tym sezonie w Krakowie.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|