Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85444
Stary 01.08.2019, 20:07
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś miał dłużnika, który już dawno miał oddać Ci kasę i dowiedział się, że zaczął organizować jakąś forsę to pewnie byś się ucieszył. Jednak porządnie wkurzyłbyś się, gdybyś dowiedział się, że zdobyty hajs zamiast do Ciebie, poszedł na kryptowaluty, giełdę czy inne "super inwestycje" Twojego dłużnika, co?
Twoje posty to jest czysta demagogia; jedynym sposobem na spłatę naszych długów jest dobra atmosfera wokół zespołu. Na dobra atmosferę składa się przyzwoity wynik sportowy oraz opinia klubu wypłacalnego i perspektywicznego. Ostatnie trzy transfery wskazują na to, że odzyskujemy taką opinię.

Wybacz, trudno mi uwierzyć w Twoją dobrą wolę.
Odpowiedz cytując