WHITE*STAR napisał(a):

|
Gdybyś miał dłużnika, który już dawno miał oddać Ci kasę i dowiedział się, że zaczął organizować jakąś forsę to pewnie byś się ucieszył. Jednak porządnie wkurzyłbyś się, gdybyś dowiedział się, że zdobyty hajs zamiast do Ciebie, poszedł na kryptowaluty, giełdę czy inne "super inwestycje" Twojego dłużnika, co?
|
Twoje posty to jest czysta demagogia; jedynym sposobem na spłatę naszych długów jest dobra atmosfera wokół zespołu. Na dobra atmosferę składa się przyzwoity wynik sportowy oraz opinia klubu wypłacalnego i perspektywicznego. Ostatnie trzy transfery wskazują na to, że odzyskujemy taką opinię.
Wybacz, trudno mi uwierzyć w Twoją dobrą wolę.