WHITE*STAR napisał(a):

Ryzykowna ta gra, ryzykowna. Przypomnę, że w sezonie 17/18 też wszystko miało się zgrać wraz z wynikiem sportowym.
Przypomnę też, że obecny zarząd ma 4 mln zł z emisji, odciążony milion na akademię od Socios, 300 tys. od Socios na Wasyla, 2 miliony z zimowych transferów 0,5-1 mln ze zbiórek, zszedł z kilku wysokich kontraktów jak np. Obrazek, ma większe zyski z biletów i karnetów oraz z Ekstraklasy. Rzecz w tym, że wolałbym, by przynajmniej niektóre z tych akcji się nie powtórzyły. Kadra na teraz jest szersza niż. Na jesień zeszłego sezonu. Nawet biorąc pod uwagę zimową ucieczkę, w ostatnim rok więcej zawodników do nas przyszło niż odeszło.
|
Pytanie całkiem na serio: widać że Cię boli kasa na Wasyla od socios bo co chwilę o tym wspominasz. O ile wiem nie jesteś w socios więc mógłbyś nie zarządzać nie swoimi pieniędzmi?

Nic Ci do nich.
W transferach do klubu musi być balans i ciężko to nawet porównać z sytuacją z sezonu 17/18.
Wtedy mieliśmy we wrześniu 27 seniorów na kontraktach, a teraz ledwo 18.