Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85436
Stary 01.08.2019, 18:18
Skoro wciąż sprowadzamy zawodników na inne pozycje niż napastnik to mam nadzieje że są jeszcze na niego pieniądze bo żeby zrealizować cel ósemki to chyba jednak ktoś musi strzelać te gole a na razie po 2 meczach na koncie zero a my kupujemy kolejnych zawodników gdzie musem jest atak. Trochę tego nie ogarniam. Niby 5 napastników a żaden nie gwarantuje skuteczności, a Paweł to nawet zdrowia...
Odpowiedz cytując