Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85435
Stary 01.08.2019, 17:06
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
No i jest Szota za gotówkę w Wiśle. Zaraz pewnie będzie napastnik.

A pomyśleć, że ledwie na wiosnę była mowa o tym, by dograć sezon choćby juniorami... Na oddanie długu wobec miasta nas nie stać, na spłacenie wierzycieli pieniędzy nie ma, na kontrakt Wasilewskiego zrzucają się Socios, ale na transfery jest! Nasz zarząd mógłby mieć hasło jak PiS: "wystarczy nie kraść" ��
Jak nie utrzymamy pewnego poziomu sportowego to całe ratowanie Wisły i tym bardziej spłacanie długów nie ma sensu. Cała prognoza spłaty zadłużenia w ciągu tych 5-10 lat jest uwarunkowana określonymi wynikami sportowymi, co w moim mniemaniu jest zapewne min top 8 w każdym roku. Wierzyciele musza zrozumieć i poczekać na swoje pieniądze, bo i zarząd dotrzymuje słowa i spłaca wszystko w dotychczasowych terminach.
Odpowiedz cytując