Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85432
Stary 01.08.2019, 16:42
No i jest Szota za gotówkę w Wiśle. Zaraz pewnie będzie napastnik.

A pomyśleć, że ledwie na wiosnę była mowa o tym, by dograć sezon choćby juniorami... Na oddanie długu wobec miasta nas nie stać, na spłacenie wierzycieli pieniędzy nie ma, na kontrakt Wasilewskiego zrzucają się Socios, ale na transfery jest! Nasz zarząd mógłby mieć hasło jak PiS: "wystarczy nie kraść" ��
Odpowiedz cytując