wolfy napisał(a):

Domyślam się, skoro pod koniec tamtego sezonu tylko minuty załapał.
Przeskok z pierwszej ligi jest trudny, co dopiero z drugiej...
Proud - to i tak będzie dla nas dobry biznes.
|
Oczywiście, że tak.
Na to liczę.
Mamy naprawdę sensowną pomoc, brakuje tylko Kolara, żeby wykańczał akcje...Miejmy nadzieję, że odpali Drzazga albo Bałaniuk, bo inaczej ciężko będzie wygrywać takie "stykowe" mecze jak te ze Sląskiem czy Lechią.