szprotson napisał(a):

|
z tego co sie slyszy, to wyglada naprawde slabo...póki co.
|
Domyślam się, skoro pod koniec tamtego sezonu tylko minuty załapał.
Przeskok z pierwszej ligi jest trudny, co dopiero z drugiej...
Proud - to i tak będzie dla nas dobry biznes.