Bielau napisał(a):

|
No nie wiem jak Ci wyszła połowa, skoro obecnie kontuzje ma Kuba i Savicević. A Vukan możliwe, że zagra już w meczu z Górnikiem. Więc 1/2 zawodników z 11 to nie jest połowa.
|
dzis dopiero wchodzi w trening, wiec imho lepiej nie ryzykowac zbyt szybkim wprowadzeniem.