Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85417
Stary 31.07.2019, 13:47
Bielau napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem jak Ci wyszła połowa, skoro obecnie kontuzje ma Kuba i Savicević. A Vukan możliwe, że zagra już w meczu z Górnikiem. Więc 1/2 zawodników z 11 to nie jest połowa.
dzis dopiero wchodzi w trening, wiec imho lepiej nie ryzykowac zbyt szybkim wprowadzeniem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując